Privatumo politika

Ši privatumo politika nustato duomenų rinkimo, tvarkymo ir naudojimo taisykles Jūsų asmeninė informacija gaunama iš interneto parduotuvės Beli.pl vykdoma pagal www.beli.p l (toliau Tinklalapis) Bela GALIŃSKA Paulina, kurio registruota buveinė yra ne ul. Gdańska 91/93 14A Łódź, Lodzės apygarda, vaivadija ŁÓDZKIE (toliau – Internetinė parduotuvė). Internetinė parduotuvė deda visas pastangas, kad užtikrintų pagarbą Jūsų privatumui ir asmeninės informacijos, pateiktos naudojantis Svetaine bei perkant parduotuvėje, apsaugą, ir imasi visų reikiamų veiksmų šiuo tikslu.

Kokius duomenis Internetinė parduotuvė renka automatiškai, kai naudojasi Svetaine?

Internetinė parduotuvė naudojantis Svetaine automatiškai nerenka jokių duomenų, išskyrus slapukuose esančius duomenis. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos siunčia Internetinė parduotuvė ir saugomi jūsų kompiuteryje, kuriuose yra tam tikros informacijos, susijusios su jūsų naudojimusi svetaine ir internetine parduotuve. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus, kad veiktų Svetainė ir suteiktų jums galimybę pateikti įdomios informacijos bei pirkimo proceso metu, pvz., prisiminti jūsų pirkinius. Internetinės parduotuvės naudojami slapukai gali būti laikini arba nuolatiniai. Laikinieji slapukai ištrinami, kai naršyklė uždaroma, o nuolatiniai slapukai išsaugomi ir jums baigus naudotis Svetaine ir yra naudojami tokiai informacijai kaip slaptažodis ar prisijungimas saugoti, o tai pagreitina. ir palengvina naudojimąsi Svetaine. Bet kuriuo atveju galite blokuoti slapukų diegimą arba ištrinti nuolatinius slapukus naudodami atitinkamas savo interneto naršyklės parinktis. Iškilus nesklandumams, patariame pasinaudoti naršyklės pagalbos failu arba kreiptis į naudojamos naršyklės gamintoją Be slapukų, Internetinė parduotuvė taip pat gali rinkti duomenis, kuriuos paprastai renka sistemos administratoriai. Internetas kaip dalis vadinamųjų žurnalus arba žurnalo failus. Žurnaluose esanti informacija, be kita ko, gali apimti Jūsų IP adresas, platformos ir interneto naršyklės tipas, interneto tiekėjas ir puslapio, iš kurio įėjote į svetainę, adresas. Kai kuriuose Svetainės antriniuose puslapiuose ir kitose ryšio su jumis priemonėse gali būti vadinamųjų „Web beacons“ (elektroninės nuotraukos). Žiniatinklio švyturiai leidžia gauti tokią informaciją, kaip, pavyzdžiui, kompiuterio, kuriame buvo įkeltas puslapis, kuriame buvo įdėtas žiniatinklio signalas, IP adresą, puslapio URL, puslapio įkėlimo laiką, naršyklės tipą, taip pat esančią informaciją. slapukuose, kad įvertintume mūsų skelbimų efektyvumą. Šie duomenys bus archyvuojami ir naudojami statistinės analizės ir pasaulinio Svetainės vartotojų srauto įvertinimo tikslais. Šie duomenys nebus sujungti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis.

Kokius duomenis renka Internetinė parduotuvė registruojantis ir perkant?

Internetinė parduotuvė, perkant ir registruojantis Svetainėje, per Svetainę ir kitas bendravimo formas rinks iš jūsų šiuos asmens duomenis:

1) pavardė ir vardas;

2) nuolatinės gyvenamosios vietos adresas;

3) adresas korespondencijai, jeigu skiriasi nuo registruotojo adreso;

4) elektroninio pašto adresas;

5) telefono numeris.

Aukščiau nurodytų duomenų teikimas yra savanoriškas ir reikalingas Jūsų sutikimas, būtinas tik aukščiau paminėtų tikslų įgyvendinimui. Pabrėžiame, kad šių duomenų pateikti neprivalote, jei nenorite naudotis aukščiau nurodytomis galimybėmis.

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę juos ištaisyti. Norint pasinaudoti šia teise, prašome pasinaudoti galimybe pagal savo sąskaitą arba iš šiuo adresu: kontakt@beli.pl , telefono numerį ne 6 04 944 554. Aukščiau nurodytų duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas norint užsiregistruoti ir pirkti Svetainėje.

Internetinės parduotuvės rinkodara

Jei davėte sutikimą (naujienlaiškio prenumerata), jūsų nurodytas elektroninio pašto adresas bus naudojamas Beli.pl pačių produktų rinkodaros tikslais. Sutikimas gali būti bet kada atšauktas.
Taip pat duomenis, kuriuos renkame lankantis mūsų svetainėje (slapukus), naudosime pakartotinės rinkodaros tikslais, t. y. tikslams, susijusiems su patrauklių ir pritaikytų reklamjuosčių, rodomų kitose interneto svetainėse, rodymu.

Informacijos teikimas

Siekdama įvykdyti sutartį, Internetinė parduotuvė iš Jūsų surinktais duomenimis gali dalytis su šiais subjektais [partnerių duomenys, įskaitant tuos, kurių pagalba parduotuvė vykdo savo įsipareigojimus arba nuoroda į tokių partnerių grupės tipą, pvz., kurjerių įmonės, mokėjimo sistemų operatoriai, skundus tvarkančios įmonės ir kt.]. Tokiais atvejais perduodamų duomenų kiekis ribojamas iki reikalaujamo minimumo.

Jei norite atšaukti savo sutikimą šiuo klausimu, siųskite tokią informaciją adresu kontakt@beli.pl

Be to, jūsų pateikta informacija gali būti prieinama kompetentingoms valdžios institucijoms, jei to reikalauja taikytini teisės aktai.

Sandorių duomenys, įskaitant asmens duomenis, gali būti perduoti PayLane Sp. z o. o., kurios būstinė yra Gdanske, adresu ul. Arkońska 6 / A3, pašto kodas: 80-387, KRS: 0000227278. tiek, kiek reikia užsakymo apmokėjimui atlikti.

Kaip galite pasinaudoti savo teisėmis?

Jūs turite galimybę bet kada peržiūrėti ir redaguoti savo duomenis kaip Svetainės dalį, prisijungę naudodami savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Pamiršus slaptažodį ar iškilus kitoms prisijungimo problemoms, susisiekite su mumis adresu: kontakt@beli.pl

Jūs turite teisę reikalauti informacijos apie apie Jus saugomų duomenų turinį, taip pat teisę reikalauti pakeisti, blokuoti ar ištrinti duomenis, taip pat teisę ištaisyti klaidas, papildyti ar atnaujinti savo duomenis. Taip pat turite galimybę nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais, susisiekite su mumis adresu: kontakt@beli.pl .

Klausimai ir rūpesčiai

Klausimai ir išlygos dėl šios privatumo politikos gali būti siunčiami šiuo adresu: kontakt@beli.pl .

close Koszyk

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password