Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

 

1.1  Interneto parduotuvės, veikiančios adresu www.beli.pl, veiklos sritis yra prekyba kojinių gaminiais. Parduotuvė www.beli.pl užsiima siučiamąja prekyba tiek Lenkijos Respublikos teritorijoje, tiek Europos Sąjungos šalyse. Interneto parduotuvės  www.beli.pl savininkė yra firma Beli - Paulina Sadłecka, kurios buveinės adresas:

 

Beli.pl - Rajstopy i więcej
ul. Gdańska 91/93 l.14a
90-613 Łódź
Poland
 

tel. +48 604 944 554

 

mokesčių mokėt. kodas NIP 728 26 05 107

įmonės kodas REGON 100672647

Firma įregistruota Lodzės miesto prezidento tvarkomame ūkinės veiklos registre numeriu 52637.

 

1.2 Su parduotuve galima susisiekti kontaktiniu telefonu + 48 604 944 554 bei elektroniniu paštu kontakt@beli.pl nuo pirmadienio iki penktadienio 8.30 – 16.00 val.

1.3     Parduotuvėje pristatomų produktų kainos nurodytos Lenkijos zlotais tiek su PVM mokesčiu, tiek be jo. Į kainas nėra įskaičiuotas pristatymo mokestis, kuris yra pridedamas užsakymo pateikimo metu.

1.4     Užsakymo pateikimas parduotuvėje www.beli.pl yra laikomas taip pat ir sutikimu su šiose taisyklėse išdėstytomis sąlygomis.

 

 

2. Užsakymų pateikimas ir vykdymas

 

2.1  Interneto puslapyje www.beli.pl pristatomus produktus galima užsisakyti šiais būdais:

- paspaudžiant piktogramą „į krepšelį”, esančią greta produkto, bei užpildant registracijos formą;

- susisiekus su parduotuve elektroninio pašto adresu kontakt@beli.pl;

- susisiekus telefonu +48 604 944 554 darbo dienomis nuo 8.30 iki 16.00 val.

 

2.2 Jeigu registracijos forma (kurioje turi būti nurodyti pagrindiniai pirkėjo asmens duomenys, reikalingi verifikavimui bei užsakymo  patvirtinimui) bus užpildyta netinkamai arba bus nurodytas nesuprantamas el. pašto adresas, tokie užsakymai nebus vykdomi.

 

2.3  Pareiškęs pageidavimą įsigyti konkrečias prekes, pirkėjas per dvi darbo dienas nuo užsakymo pateikimo momento savo elektroninio paįto adresu gauna užsakymo vykdymo patvirtinimą. Patvirtinime yra matomas užsakymo numeris, užsakomų prekių sąrašas, adresas, suma bei numeris banko sąskaitos, į kurią turi būti sumokėta minėta suma, kaip įmokos paskirtį įrašant frazę „Mokėjimas pagal užsakymą Nr. XXX...” (užsakymo numeris yra nurodytas užsakymą patvirtinančiame el. laiške).

 

2.4 Jūsų užsakymas bus išsiųstas mums gavus mūsų banko pranešimą apie įskaitytą Jūsų mokėjimą.

 

2.5  Mokestis už užsakytas prekes turi būti pervestas į parduotuvės sąskaitą per penkias dienas. Penktąją dieną nesant įskaitytų lėšų yra laikoma, jog pirkėjas atsisako savo užsakymo. Toks užsakymas yra automatiškai anuliuojamas.

 

2.6  Užsakytos prekės klientams yra pristatomos (kliento pasirinkimu):

- Lenkijos paštu;

- kurjerių paštu.

 

 

3. Pristatymo kaina

 

3.1  Siuntimas naudojantis Lenkijos pašto paslaugomis:

  • prioritetinė siunta – X zlotų

 

3.2  Siuntimas kurjerių paštu:

- ekspreso siunta – X zlotų

 

3.3 Tai pat yra galimybė prekes atsiimti asmeniškai Lodzėje adresu: ul. Narutowicza 25. Siekiant užtikrinti, kad prekės tikrai būtų stacionariojoje parduotuvėje, apie asmeninį atsiėmimą prašome iš anksto informuoti telefonu. 

 

 

4. Grąžinimas ir pretenzijos

 

4.1 Pirkėjas privalo patikrinti pristatytas prekes. Jeigu jos yra pažeistos arba jų rūšys ir kiekiai neatitinka užsakymo, Pirkėjas privalo nedelsdamas pranešti apie tai Pardavėjui raštu (užpildydamas formą parduotuvės puslapyje www.beli.pl/zwroty/) arba telefonu 604 944 554

 

4.2 Jeigu siuntinys buvo pažeistas pristatymo metu, Pirkėjas privalo informuoti apie tai paštininką arba atitinkamą pašto skyrių bei surašyti atitinkamą aktą ir nepriimti siuntinio. Šis aktas yra pagrindas tolesnei pretenzijos teikimo ir nagrinėjimo procedūrai.  Keičiamos ar grąžinamos prekės turi būti švarios, be matomų naudojimo žymių. Nepatenkinus pretenzijos, prekės yra grąžinamos Pirkėjo sąskaita.

 

4.3  Užsakytų prekių grąžinimo terminas yra dešimt dienų, kaip numatyta Įstatymo 10 straipsnyje ( 2000 m. kovo 2 dienos Vartotojų kai kurių teisių apsaugos bei atsakomybės už nesaugių produktų sukeltą žalą įstatymas (ofic. leid. Dziennik Ustaw, 2000 m. kovo 31 d.)). Atitinkamas prašymas turi būti pateiktas iki dešimtos dienos, kuri yra skaičiuojama nuo prekių atsiėmimo datos. Prie grąžinamų prekių reikia pridėti pardavimo dokumentą (kasos čekį, PVM faktūrą).

 

4.4 Nesilaikius šiose taisyklėse nustatytų grąžinimo ir pretenzijų teikimo principų, pretenzija nebus patenkinta.

 

4.5  Keičiamas, grąžinamas prekes ir pretenzijas prašome siųsti šiuo adresu:

 

Beli.pl - Rajstopy i więcej
ul. Gdańska 91/93 l.14a

90-613 Łódź, Poland

tel. 604 944 554

 

5. Asmens duomenų apsauga

 

  1. Užpildęs formą arba įsiregistravęs pateikdamas užsakymą pirkėjas tuo pačiu išreiškia sutikimą, kad užsakyme nurodytus jo asmens duomenis įmonė tvarkys, kaip reikalauja 1997 metų rugpjūčio 29 dienos Asmens duomenų apsaugos įstatymas (ofic. leid. Dziennik Ustaw, Nr. 133, poz. 883), kuris garantuoja teisę susipažinti su savo duomenimism juos taisyti bei šalinti, o taip pat Elektroninių paslaugų teikimo įstatymas (ofic. leid. Dziennik Ustaw, Nr. 133, poz. 1204).