Apie mus

Parduotuvė beli.lt yra lenkiškos interneto parduotuvės beli.pl Lietuvos filialas. Stebėdami augantį susidomėjimą mūsų siūlomais produktais Lietuvoje, nusprendėme atidaryti interneto parduotuvę taip pat ir lietuvių kalba.

Mūsų parduotuvė buvo sukurta moterims ir galvojant apie moteris. Siekiame objektyviai pristatyti plačią įvairių gamintojų siūlomų kojinių gaminių gamą. Tai yra geriausi ir labiausiai žinomi Lenkijos prekių ženklai, o taip pat mažesni gamintojai, pasižymintys aukšta produktų kokybe ir specialiomis linijomis, pvz., stambesnėms moterims skirtų pėdkelnių. Mūsų atsirenkami gaminiai atitinka šiauolaikiškiausias mados tendencijas, nors klasikos mūsų parduotuvėje taip pat nestinga. Dėl puikios parduotuvės lokalizacijos pačiame Lenkijos centre turime galimybę tiesiogiai bendradarbiauti su gamintojais, taigi ir užtikrinti geriausias kainas bei greičiausią tiekimą.

Rinkitės iš turtingo įvairių rūšių pėdkelnių, kojinių, blauzdinių, puskojinių ir kojinaičių raštų bei spalvų asortimento. Mūsų parduotuvėje rasite visko, ko Jums reikia norint sukurti savo nepakartojamą ir originalų aprangos stilių.

Beli – tai parduotuvė, kuria rūpinasi patyręs profesionalų kolektyvas,vykdantis siunčiamąją prekybą visos Europos mastu. Be prekybos, mes taip pat užsiimame nuolatiniais kojinių rinkos tyrimais. Mūsų atliekamos apklausos ir rinkodariniai tyrimai leidžia geriau pažinti Jūsų prioritetus bei nuolatos sekti naujausių rinkos tendencijų pulsą.

Mūsų tikslas yra suburti apie savo parduotuvę aktyvią bendruomenę, besidalinančią nuomonėmis apie mūsų siūlomus produktus. Už mūsų bendruomenės dalyvių aktyvumą atsilyginame gausiomis nuolaidomis, kadangi Jūsų teigiama nuomonė mums yra labai svarbi.

Kontaktai