Šlaunų juostos

Mūsų sensacingos Cordonelle šlaunų juostos jau 5 metus padeda tūkstančiams moterų, kovojančių su šlaunų trinties problema vasarą. Ar norite vasarą vėl dėvėti sukneles ir sijonus? pasirinkti Cordonelle juostas. Mūsų juostos nuo dilimo sukurtos kaip tik jums. Juostos pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dėl dvigubų silikoninių juostelių viršutiniame ir apatiniame galuose juosta laikosi, nejuda ir netrina odos. Taigi, jei norite jaustis patogiai ir diskretiškai išspręsti savo problemą, Cordonelle šlaunų juostos kaip tik jums.
Cordonelle save laikančios juostos yra visiškai pagamintos Lenkijoje , naudojamas silikonas turi visus sertifikatus, garantuojančius saugumą sąlyčio su oda. Kaina uz pora.
Jau daugelį metų siūlome plačiausią Lenkijoje juostų rūšių pasirinkimą – tiek lygių, tiek nėriniuotų, labai plataus dydžių. Kiekvieną sezoną stengiamės tobulinti savo gaminį, atsižvelgdami į jūsų pastabas, pristatydami naujus gaminius, tokius kaip tikrai satino juostos ar banguotas silikoninis raštas.
Prieš pirkdami pažiūrėkite vaizdo įrašą, kaip išsirinkti tinkamą mūsų juostų dydįhttps://www.youtube.com/embed/Y0FLznCQDCo
Cordonelle šlaunų juostos iš Beli.pl

Aktywne filtry

close Koszyk

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password